Collection: Private Lesson

2 products
  • Private lesson - 1 hr
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Private Lesson Group (2 or more participants) - 1 hr
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out